Acad. Dan Ioan TUFIȘ Acad. Dan Ioan TUFIȘ
Director, Cercetător Științific I
tufis@racai.ro LinkedIn
Dr. Angela IONIȚĂ Dr. Angela IONIȚĂ
Director Adjunct/Științific, Cercetător Ştiinţific I
aionita@racai.ro LinkedIn
Acad. Gheorghe TECUCI Acad. Gheorghe TECUCI
Director Onorific, Cercetător Științific I
tecuci@cs.gmu.edu LinkedIn
Prof. Dr. Adriana VLAD Prof. Dr. Adriana VLAD
Cercetător Științific I
avlad@racai.ro
Prof. Dr. Ștefan TRĂUȘAN-MATU Prof. Dr. Ștefan TRĂUȘAN-MATU
Cercetător Științific I
trausan@racai.ro LinkedIn
Dr. Cristina NICULESCU Dr. Cristina NICULESCU
Cercetător Științific II
ncristina@racai.ro LinkedIn
Dr. Radu ION Dr. Radu ION
Cercetător Științific III
radu@racai.ro LinkedIn
Dr. Ștefan Daniel DUMITRESCU Dr. Ștefan Daniel DUMITRESCU
Cercetător Științific III
sdumitrescu@racai.ro LinkedIn
Dr. Verginica BARBU MITITELU Dr. Verginica BARBU MITITELU
Cercetător Științific II
vergi@racai.ro LinkedIn
Dr. Elena IRIMIA Dr. Elena IRIMIA
Cercetător Științific III
elena@racai.ro
Dr. Tiberiu BOROȘ Dr. Tiberiu BOROȘ
Cercetător Ştiinţific III
tibi@racai.ro LinkedIn
Dr. Viorel GAFTEA Dr. Viorel GAFTEA
Cercetător Științific III
viorel.gaftea@acad.ro LinkedIn
Ing. Ec. Alina MUNTEANU Ing. Ec. Alina MUNTEANU
Cercetător Științific
alinachih@racai.ro
Fil. Catalin MIHĂILĂ Fil. Catalin MIHĂILĂ
Cercetător Științific
cata@racai.ro
Drd. Maria MITROFAN Drd. Maria MITROFAN
Asistent Cercetare
maria@racai.ro
Drd. Eric CUREA Drd. Eric CUREA
Cercetator
eric@racai.ro
Dr. Monica DASCALU Dr. Monica DASCALU
Cercetător Științific II
monicad@racai.ro
Dr. Aura Carmen MOLDOVAN Dr. Aura Carmen MOLDOVAN
Cercetător Științific II
carmenm@racai.ro
Dr. Eduard FRANȚI Dr. Eduard FRANȚI
Cercetător Științific III
edif@racai.ro
Dr. Victor Florin LAZO Dr. Victor Florin LAZO
Cercetător Științific
florinl@racai.ro
Elteto ZOLTAN Elteto ZOLTAN
Cercetător Științific
ezoltan@racai.ro
Ioan ISPAS Ioan ISPAS
Cercetător Științific
ioanispas@racai.ro
Irina STĂNESCU Irina STĂNESCU
Ajutor Programator, Administraţia ICIA
irina@racai.ro
Elena PAPADATU Elena PAPADATU
Contabil Şef, Administraţia ICIA
epapadat@racai.ro
Gabriel Sarbu Gabriel Sarbu
Referent Achizitii Publice
sarbu@racai.ro
Adrian C. Magearu Adrian C. Magearu
Inginer de sistem
adrian@racai.ro