RACAI > Despre ICIA > Personal ICIA
Acad. Dan Ioan TUFIȘ Acad. Dan Ioan TUFIȘ
Director, Cercetător Științific I
tufis@racai.ro LinkedIn
Dr. Angela IONIȚĂ Dr. Angela IONIȚĂ
Director Adjunct/Științific, Cercetător Ştiinţific I
aionita@racai.ro LinkedIn
Acad. Gheorghe TECUCI Acad. Gheorghe TECUCI
Director Onorific, Cercetător Științific I
tecuci@cs.gmu.edu LinkedIn
Prof. Dr. Adriana VLAD Prof. Dr. Adriana VLAD
Cercetător Științific I
avlad@racai.ro
Prof. Dr. Ștefan TRĂUȘAN-MATU Prof. Dr. Ștefan TRĂUȘAN-MATU
Cercetător Științific I
trausan@racai.ro LinkedIn
Dr. Cristina NICULESCU Dr. Cristina NICULESCU
Cercetător Științific II
ncristina@racai.ro LinkedIn
Dr. Radu ION Dr. Radu ION
Cercetător Științific III
radu@racai.ro LinkedIn
Dr. Ștefan Daniel DUMITRESCU Dr. Ștefan Daniel DUMITRESCU
Cercetător Științific III
sdumitrescu@racai.ro LinkedIn
Dr. Verginica BARBU MITITELU Dr. Verginica BARBU MITITELU
Cercetător Științific III
vergi@racai.ro LinkedIn
Dr. Elena IRIMIA Dr. Elena IRIMIA
Cercetător Științific III
elena@racai.ro
Dr. Tiberiu BOROȘ Dr. Tiberiu BOROȘ
Cercetător Ştiinţific III
tibi@racai.ro LinkedIn
Dr. Viorel GAFTEA Dr. Viorel GAFTEA
Cercetător Științific III
viorel.gaftea@acad.ro LinkedIn
Ing. Ec. Marius ENACHE Ing. Ec. Marius ENACHE
Cercetător Științific III
menache@racai.ro
Dr. Corina FORĂSCU Dr. Corina FORĂSCU
Cercetător Științific
Ing. Ec. Alina MUNTEANU Ing. Ec. Alina MUNTEANU
Cercetător Științific
alinachih@racai.ro
Fil. Catalin MIHĂILĂ Fil. Catalin MIHĂILĂ
Cercetător Științific
cata@racai.ro
Drd. Maria MITROFAN Drd. Maria MITROFAN
Asistent Cercetare
maria@racai.ro
CS. Eric CUREA CS. Eric CUREA
Asistent Cercetare
eric@racai.ro
Dr. Monica DASCALU Dr. Monica DASCALU
Cercetător Științific II
monica@atlas.cpe.pub.ro
Dr. Aura Carmen MOLDOVAN Dr. Aura Carmen MOLDOVAN
Cercetător Științific II
cmoldovan@imt.ro
Dr. Eduard FRANȚI Dr. Eduard FRANȚI
Cercetător Științific III
edif@atlas.cpe.pub.ro
Dr. Victor Florin LAZO Dr. Victor Florin LAZO
Cercetător Științific
florin_lazo@yahoo.com
Drd. Anca PLĂVIŢU Drd. Anca PLĂVIŢU
Cercetător Științific III
Elteto ZOLTAN Elteto ZOLTAN
Cercetător Științific
Ion ISPAS Ion ISPAS
Cercetător Științific
Irina STĂNESCU Irina STĂNESCU
Ajutor Programator, Administraţia ICIA
irina@racai.ro
Elena PAPADATU Elena PAPADATU
Contabil Şef, Administraţia ICIA
epapadat@racai.ro